Miasto i Gmina Węgorzyno

Spotkanie z Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Anną Bańkowską

Ocena 0/5

Na zaproszenie Burmistrza Węgorzyna Krzysztofa Gwoździa w dniu 8 stycznia 2025 r. w Urzędzie Miejskim w Węgorzynie odbyło się spotkanie z Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Anną Bańkowską.  
W trakcie spotkania omówiono sprawy dotyczące problemów mieszkańców, współpracy na najbliższe lata, a w szczególności rozmawiano na temat możliwości rozwoju Gminy Węgorzyno poprzez ogłoszone nabory wniosków do projektów m.in. na zwiększenie dostępności do infrastruktury wodno-kanalizacyjnej na obszarach wiejskich (KPO), na granty inwestycyjne dla Ochotniczych Straży Pożarnych - „Granty Strażackie 2025”, na remonty zabytków - „Ochrona Zabytków 2025” oraz na organizację imprez kulturalnych w ramach konkursu dla organizacji pozarządowych.
W spotkaniu również uczestniczył Zastępca Burmistrza Węgorzyna Michał Kupczyński.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności