Miasto i Gmina Węgorzyno

Obchody Powiatowego Dnia Sybiraka

Ocena 0/5

17 września, w rocznicę agresji Związku Sowieckiego na Polskę, na cmentarzu komunalnym w Łobzie odbyła się uroczystość z okazji Światowego Dnia Sybiraka.
Gminę Węgorzyno reprezentowali: Burmistrz Węgorzyna Krzysztof Gwóźdź oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej w Węgorzynie Wanda Opala.
Obchody Powiatowego Dnia Sybiraka rozpoczęły się Mszą Świętą, po której nastąpiło symboliczne złożenie kwiatów i zapalenie zniczy przy krzyżach, upamiętniających ofiary deportacji i represji sowieckich.
  Pamiętamy.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności