Życzymy Wszystkim spełnienia Mikołajkowych marzeń I przede wszystkim dużo zdrowia i uśmiechu! - pracownicy Urzędu Miejskiego w Węgorzynie
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!