Miasto i Gmina Węgorzyno

Kawiarenka Świąteczna w Przedszkolu w Węgorzynie

Ocena 0/5

Czas przedświąteczny to okres, kiedy w szkołach i przedszkolach organizowane są bożonarodzeniowe przedstawienia i jasełka.

Jednym z takich spotkań była Kawiarenka Świąteczna zorganizowana przez Przedszkole Publiczne i Żłobek w Węgorzynie. Spotkanie było okazją nie tylko do obejrzenia świątecznych występów.

Dyrektor, Grono Pedagogiczne, Rada Rodziców oraz dzieci z przedszkola i żłobka przekazały podziękowania dla przyjaciół placówki. Jedno z takich podziękowań otrzymała Burmistrz Węgorzyna Monika Kuźmińska.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

 

foto: Anna Adamów/Urząd Miejski w Węgorzynie

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności